Projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Projektowanie i aranzacja wnetrz (5)Po wielu trudach i wyrzeczeniach, udało się nam w końcu wybudować niewielki pensjonat. Był on usytuowany na skraju wsi, w pięknym otoczeniu. Dokoła były lasy i rozległe łąki, a z tarasu rozpościerał się widok na góry. Teraz pozostało tylko odpowiednie wykończenie tego pensjonatu. Chciałam aby nawiązywało ono do naszej okolicy, by goście mogli poczuć tu klimat gór. Niestety samodzielnie nie bardzo wiedziałam jak to zrobić. Chciałam aby ktoś na to zerknął fachowym okiem. Zatrudniłam więc architekta wnętrz, którego polecił mi znajomy. Widziałam jego wcześniejsze realizacje i bardzo mi się podobały. Całe projektowanie i aranżacja wnętrz pensjonatu spadły więc na jego barki. W krótkim czasie przedstawił mi swoje koncepcje. Każda była inna, ale wszystkie były bardzo interesujące. Zdecydowałam się na jedną z nich. Była prosta, niedroga w realizacji, ale miała w sobie to coś o co mi chodziło. Myślę, że moim przyszłym gościom spodoba się taki wystrój. Teraz pora przystąpić do pracy. Chciałabym jak najszybciej przyjąć pierwszych gości.

Podobne tematyczne wpisy internetowe o budownictwie:

about author

admin

related articles

Pozostałe wpisy:

  • Zapory

    Podczas licznych podróży po Polsce miałem okazję zobaczyć dwie ogromne zapory wodne – w Wapienicy koło Bielska-Białej i nad Zalewem Solińskim, która jest chyba najbardziej znanym takim obiektem w naszym kraju. Obie zapory robią kolosalne wrażenie – ich architektura jest prosta, a zarazem monumentalna. Zaporę w Wapienicy widziałem tylko z oddali, w drodze na Szyndzielnię….

    Read more
  • Kontenery na gruz

    Dobry kontener na gruz jest dzisiaj podstawą przy każdym większym remoncie budowlanym. Pozwala skuteczny wywóz gruzu i innych odpadów oraz nie zaśmiecanie okolicy. Na co jednak powinniśmy zwrócić uwagę wybierając kontenery na gruz? Przede wszystkim warto wiedzieć, że przecież kontenery, tak jak praktycznie każdy inny przedmiot, produkowane są w dzisiejszym świecie przez różne firmy. A…

    Read more