Projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Projektowanie i aranzacja wnetrz (5)Po wielu trudach i wyrzeczeniach, udało się nam w końcu wybudować niewielki pensjonat. Był on usytuowany na skraju wsi, w pięknym otoczeniu. Dokoła były lasy i rozległe łąki, a z tarasu rozpościerał się widok na góry. Teraz pozostało tylko odpowiednie wykończenie tego pensjonatu. Chciałam aby nawiązywało ono do naszej okolicy, by goście mogli poczuć tu klimat gór. Niestety samodzielnie nie bardzo wiedziałam jak to zrobić. Chciałam aby ktoś na to zerknął fachowym okiem. Zatrudniłam więc architekta wnętrz, którego polecił mi znajomy. Widziałam jego wcześniejsze realizacje i bardzo mi się podobały. Całe projektowanie i aranżacja wnętrz pensjonatu spadły więc na jego barki. W krótkim czasie przedstawił mi swoje koncepcje. Każda była inna, ale wszystkie były bardzo interesujące. Zdecydowałam się na jedną z nich. Była prosta, niedroga w realizacji, ale miała w sobie to coś o co mi chodziło. Myślę, że moim przyszłym gościom spodoba się taki wystrój. Teraz pora przystąpić do pracy. Chciałabym jak najszybciej przyjąć pierwszych gości.

Podobne tematyczne wpisy internetowe o budownictwie:

about author

admin

related articles

Kategorie

Pozostałe wpisy:

  • Biurka i regały

    Jeśli decydujesz się na założenie działalności gospodarczej, powinieneś zadbać o wygląd swojego biura. Jest to ważne nie tylko ze względu na prezentuję lokalu przed klientami, ale również ze względu na komfort pracy. Zapewnienie odpowiednich warunków do pracy może znacznie podnieść osiągane wyniki. Dlatego biuro powinno być urządzone w sposób funkcjonalny, tak aby jak najlepiej sprzyjać…

    Read more
  • Mieszkania dla młodych

    Wiele młodych osób marzy o własnym mieszkaniu. Chcą się usamodzielnić i zacząć życie na własny rachunek. Jednak większości ludzi nie stać na zakup własnego lokum za gotówkę, a rodzice też nie zawsze mogą pomóc. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest kredyt w banku. Młodym ludziom postanowił także pomóc rząd, wprowadzając program ” Mieszkania dla Młodych”….

    Read more